Przejdź do strefy: Partnera
PL EN DE

Współpraca

Zapraszamy do współpracy z naszą firmą w zakresie sprzedaży naszej oferty. Naszym celem jest budowanie korzystnych dla obu stron relacji, zarówno z partnerami biznesowymi, jak i klientami indywidualnymi. Gwarancja dostaw towarów o wysokiej jakości w konkurencyjnych cenach jest dla nas priorytetem. 

W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt na adres up@grupapema.pl lub za pomocą Formularza kontaktowego.

 

Szukam pomysłu na własny biznes

Jako dynamicznie rozwijająca się firma nieustannie budujemy i rozwijamy sieć sprzedaży naszych produktów. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani prowadzeniem własnej działalności w oparciu o doświadczenie naszej GRUPY zachęcamy do kontaktu. Oferujemy kompletny program współpracy gwarantujący szkolenia, rabaty oraz odpowiednie wsparcie sprzedaży.

 

Jestem projektantem  

Jeżeli zajmujecie się Państwo projektowaniem: ogrodów, domków jednorodzinnych, hal lub innych obiektów to gwarantujemy, że w naszej ofercie znajdziecie wszystkie potrzebne Wam produkty. Wspieramy Wasze wizje od momentu projektowania, aż po realizację, co pozwala zaoszczędzić czas oraz spełnić oczekiwania Klienta. 

 

Firma montażowa

Nasze zaproszenie do współpracy skierowane jest również do firm montażowych. Doskonale rozumiemy i doceniamy wartość poprawnie wykonanej usługi. Jeżeli chcielibyście Państwo poznać szczegóły programu dla firm montażowych zapraszamy do kontaktu.

 

W celu ułatwia wymiany informacji oraz usprawnia sprzedaży przez zautomatyzowanie procesu składania i realizowania zamówień hurtowych dysponujemy platformą B2B. 

Aby sie zarejestrowac skontaktuj sie z nami TUTAJ.

 

Aby sie zalogowac kliknij TUTAJ.

 

 

 

<< Wróć