PL EN DE

O nas

WITAMY NA STRONIE FIRMY GRUPA PEMA!

Historia

Przedsiębiorstwo handlowo-usługowe Nawrot powstało w 1994 roku. Od początku swojego istnienia firma związana jest z branżą metalurgiczną. Pierwotnie głównym pionem działalności była sprzedaż wszelkiego rodzaju drutu.

Rok 2003 przyniósł zasadnicze zmiany w przedsiębiorstwie, które przyjęło nazwę P.E.M.A. i znacznie rozszerzyło zakres oferowanych produktów. Kolejne lata to systematyczny i stabilny rozwój, który zaowocował uruchomieniem własnej produkcji ogrodzeń oraz bram garażowych segmentowych.

Rok 2014 to czas ekspansji na rynki zagraniczne. Jakość naszych produktów została doceniona nie tylko na rynku krajowym, ale również zachodnioeuropejskim. Naszym długofalowym celem jest umacnianie pozycji na rynku rodzimym oraz dalsza ekspansja zagraniczna.

 

O nas

Pema to firma rodzinna, o czym świadczą zaangażowane w jej działalność już dwa pokolenia właścicieli. Naszym celem jest budowanie korzystnych dla obu stron relacji, zarówno z partnerami biznesowymi jak i z klientami indywidualnymi. Gwarancja dostaw towarów o wysokiej jakości w konkurencyjnych cenach jest dla nas priorytetem. Firma posiada własny transport oraz duże zaplecze magazynowe, co znacznie skraca czas oczekiwania na realizację zamówień. Możliwe dzięki stałemu wzrostowi inwestycje nadają kształt dzisiejszemu obrazowi naszej firmy.

 

 

DZIĘKUJEMY ZA ZAINTERESOWANIE OFERTĄ I ODWIEDZENIE NASZEJ STRONY INTERNETOWEJ. Z PRZYJEMNOŚCIĄ POWITAMY PAŃSTWA W SZEROKIM GRONIE NASZYCH ZADOWOLONYCH KLIENTÓW, A W RAZIE POTRZEBY SŁUŻYMY NIEZBĘDNĄ KONSULTACJĄ I FACHOWĄ PORADĄ.

<< Wróć