Przejdź do strefy: Partnera
PL EN DE

Usługi

W 2017 roku na terenie naszego zakładu uruchomiliśmy nowoczesną lakiernię proszkową.

Oprócz lakierowania proszkowego produkowanych przez nas ogrodzeń, świadczymy również usługę malowania powierzonych nam elementów.

Doskonale rozumiemy jak ważna w dzisiejszych czasach jest jakość i trwałość. Dlatego też nasze produkty poddajemy procesowi cynkowania ogniowego oraz lakierowania proszkowego, uzyskując dzięki temu zabiegowi podwójną ochronę antykorozyjną (DUPLEX) i wysoką estetykę

Tworzymy w taki sposób, w jaki chcemy żeby ktoś inny tworzył dla nas.

Cynkowanie ogniowe wg normy ISO 1461 - /obrazek/

Elementy wyprodukowanych przez nas ogrodzeń jeszcze w surowej postaci, dostarczane są do specjalistycznego partnerskiego zakładu – ocynkowni. Tam przechodzą szereg procesów przygotowujących, by ostatecznie trafić do kąpieli wodnej w ciekłym cynku o temp. wynoszącej ok. 440-460C. W efekcie tych zabiegów stal i cynk tworzą warstwę stopową, na której powierzchni dodatkowo osadzona jest warstwa czystego cynku.

Cynkowanie ogniowe produktów stanowi doskonałą ochronę przed korozją, czyniąc tym samym produkowane przez nas ogrodzenia inwestycją na lata,

Malowanie proszkowe

Stosowane przez nas wysokiej jakości farby poliestrowe zapewniają powłokę odporną na działanie czynników atmosferycznych i pozwalają cieszyć się estetycznym wyglądem ogrodzenia przez długi czas.

 

<< Wróć